فارسي

يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦
صفحه اصليlاخبارlاولویت های پژوهشی
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 56677
 بازدید امروز : 3
 کل بازدید : 259125
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2187
اخبار > نوزدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی برگزار مي شود


  چاپ        ارسال به دوست

نوزدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی برگزار مي شود

نوزدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی به همت معاونت تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت  و به منظور تجلیل از محققین برجسته ایرانی داخل و خارج از کشور و محققان منطقه خاورمیانه و کشورهای عضو آیسسکو جهت معرفی فعالیت‌های تحقیقاتی برتر علوم پزشکی با تأکید بر جنبه‌های نو‌آوری در دو بخش افراد حقيقي و نهادهاي حقوقي داخل کشور  و محققين خارج از کشور، آذر ماه ۱۳۹۲ برگزار می‌شود.

اين جشنواره به منظور فراهم كردن بستر مناسب شرکت محققيني که داراي تحقيقات ارزشمند با تأکيد برجنبه‌هاي نوآوري در هر يک از كميته هاي تخصصي جشنواره هستند که منجر به اثرگذاري چشمگير در سطح ملي يا بين‌المللي شده باشد، برگزار مي شود.

متقاضيان شركت در جشنواره مي توانند از 15 تيرماه با مراجعه به نشاني الكترونيكيrazi.hbi.ir يا razi.research.ac.ir نسبت به ثبت نام و ارسال مدارك حداكثر تا يكم مهر ماه سال جاري اقدام كنند.

علاقه مندان همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر و يا اخذ راهنمايي براي ثبت نام مي توانند با شماره هاي  ۶۶۵۸۲۵۴۴  و ۶۶۵۸۲۵۰۳ تماس گرفته و يا به پايگاه هاي اطلاع رساني razi.hbi.ir يا razi.research.ac.ir مراجعه كنند.

گفتني است جشنواره تحقيقاتي علوم پزشکي رازي، همه‌ساله به همت معاونت تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و به منظور تجليل از مقام و منزلت پژوهشگران، اعضاي هيأت علمي و دانشجويان فرهيخته دانشگاه‌هاي علوم پزشکي سراسر کشور برگزار مي‌شود.


١٣:٠٤ - 1392/04/15    /    شماره : ١٣٩٠٦    /    تعداد نمایش : ١٢٦٣